- WESTERN DIGITAL

Цена
€406 02 / 794 11 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Разположение на устройството | Plug-in Module |
| Форм фактор | M.2 22x80mm |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 1 TB |
| Total Bytes Written (TBW) | 600 TB |
| Поддържан канал за данни | PCI Express 5.0 x4 |
| Технология на паметта | NAND Flash |
| Технология на флаш памет | Triple-Level Cell |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Maximum Random Read Rate | 1600000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 2400000 IOPS |
| Maximum Sequential Read Rate | 14900 MB/s |
| Maximum Sequential Write Rate | 11000 MB/s |
| Средно време между повреди | 1750000 ч. |
| Номинално тегло | 7.6 г |
| Външен цвят | Черен |
| Solid State Drive Features | NVMe Support TCG Opal |
| Максимална консумирана енергия | 6.2 W |
| Макс. околна температура в изключен режим | 85 °C |
| Мин. неработна околна температура | -40 °C |
| Максимална температура на околната среда | 85 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Тегло | 0.07кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (GB) | 1024 |
| Форм фактор | M.2 2280 |
| Интерфейс | NVMe PCIe 5.0 x4 |
| Скорост на четене (MB/s) | 14900 |
| Скорост на запис (MB/s) | 11000 |
| NAND тип | TLC (Triple-Level Cell) |
| DRAM кеш | Да |
| TBW (издръжливост) (TB) | 600 |
| Включен радиатор | Да |
| Хардуерно шифроване | AES 256-bit |
| Гаранция (години) | 5 |
| Тегло | 0.07кг |
WD Black SN8100 1TB PCIe Gen5 x4 NVMe SSD с радиатор
Отключете екстремна производителност с WD Black SN8100, SSD от ново поколение, захранван от SanDisk. С последователна скорост на четене до 14 900 MB/s и запис до 11 000 MB/s, този PCIe Gen5 диск драстично намалява времената за зареждане и ускорява творческите потоци от работа. Интегрираният радиатор осигурява устойчива производителност при тежки натоварвания, което го прави идеален за геймъри, създатели на съдържание и напреднали потребители.
Ключови Предимства
- Светкавична Gen5 скорост — До 14 900 MB/s последователно четене и 11 000 MB/s последователен запис за мигновено зареждане на игри и бърз трансфер на файлове.
- Високи IOPS — 1 600K произволно четене и 2 400K произволен запис за бърза многозадачност и отзивчива работа с приложения.
- Интегриран радиатор — Предотвратява термично забавяне по време на интензивни игрови сесии или продължителен запис.
- Висока издръжливост — Рейтинг от 600 TBW гарантира дългосрочна надеждност при тежки натоварвания.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 1TB (1000GB) |
| Форм фактор | M.2 2280 |
| Интерфейс | PCIe 5.0 x4 NVMe |
| Последователно четене | До 14 900 MB/s |
| Последователен запис | До 11 000 MB/s |
| Произволни IOPS четене | 1 600K |
| Произволни IOPS запис | 2 400K |
| TBW (издръжливост) | 600 TB |
| Радиатор | Включен |
Какво има в кутията
- WD Black SN8100 SSD с радиатор
- Кратко ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





